O mnie
Jestem psychodietetykiem, dietetykiem oraz biotechnologiem. Obecnie jestem w trakcie 4
letniego szkolenia w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. Ukończyłam Studium Leczenia Zaburzeń Odżywiania w Ogólnopolskim Centrum Zaburzeń Odżywiania we Wrocławiu. Obecnie jestem tam jednym ze specjalistów w zespole.
Odbyłam staż na oddziale Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w szpitalu w Zdrojach jako psychodietetyk, aktualnie jestem na stażu klinicznym w ramach szkoły psychoterapii w Klinice Psychiatrii SPSK 1 na Oddziale Dziennym.
Przez kilka lat pracowałam w szpitalu w Goleniowie na oddziale chirurgicznym, internistycznym oraz pediatrycznym, konsultując pacjentów. Tam zdobyłam doświadczenie w żywieniu klinicznym.


W swojej praktyce zajmuję się nadwagą, otyłością, niedożywieniem. Specjalizuję się w zaburzeniach odżywiania oraz żywieniu osób z różnymi jednostkami chorobowymi wymagającymi dietoterapii lub żywienia klinicznego. W swojej dotychczasowej praktyce pracowałam także z pacjentami cierpiącymi na zaburzenia psychiczne, którzy w wyniku trwania choroby oraz przyjmowanych leków potrzebowali specjalistycznej opieki żywieniowej. Dodatkowo szkolę się w żywieniu klinicznym poza- i dojelitowym.

W swojej pracy kładę szczególny nacisk na szczegółowy wywiad oraz dobry kontakt z pacjentami. Pracuję z dziećmi i młodzieżą oraz z osobami dorosłymi. Mam kilkuletnie doświadczenie w zawodzie. Swoją wiedzę nieustannie poszerzam uczestnicząc w specjalistycznych kursach oraz szkoleniach.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, interesuję się medycyną, psychologią i uwielbiam wędrówki górskie.

mgr inż. Justyna Zielińska

Pacjenci o mnie...
Popularne posty z tego bloga